STİL DİREKTÖRÜ İLE VIDI VIDI

Kırmızı Dantel  Albüm yazımızda bahsettiğim sürpriz buluşma Stil Direktör’cüğüm  Eda ile idi. Baksanıza gelir gelmez oğluşuma da stil yapmaya çalıştı.  Kerem’cim de garibim, bu aralar herşeye yaptığı gibi   Eda nın gözlüğünü de ağzına götürmeye çalıştı.

Eda ile yüzyüze bir araya gelmemiz hamileliğimin  ilk başlarıydı. İlk defa bir blog arkadaşımla tanışacaktım, nasıl  olur acaba diye düşünürken, zamanın nasıl geçtiğini anlamamıştık ve doktor kontrolume bir hayli geç kalmıştım. Çok kısa süren  ilk buluşmayı telafi etmek için plan yapıp durduk, izmit-istanbul arası plan yapmak zor tabi, nerdeyse 1 yıl sonra  bizde buluştuk.

Eve gelirken küçük bir kaybolma durumumuz oldu, bizim evi ararken başka sitedeki çocukları seyretmeye dalmış Eda’cım. Bu neye işarettir anlayın artık.  İrem’le de çok iyi arkadaş oldular. Çocukların kalbini çalan insanlardan, Eda’cık.

Tüm öğleden sonrayı birlikte geçirdik ama zaman yetti mi hayır.   İlk oturduğumuzda “bak bugün  öyle çok konuşacağım ki, akşama dermanın kalmayacak eşinle konuşacak,  başın ağrıyacak” dedi. Oysa ben akşam gayet keyifli ve enerjiktim.   Hatunun bulaşıcı ve güzel bir enerjisi var. Üstelik incecik arkadaşlar, sırrını da çözdüm; bir  şey yemiyor, ne kurabiyeler  yaptım, yok  yemedi.

Cam üfleme nazarlık hediyen için çok teşekkürler, canım. Çok inanırım nazara, Allah hepimizi nazarlardan korusun.

Sihirli bir şey bu blog arkadaşlarıyla buluşmak,  yazılarıyla o kişinin hayatının  içinde olduğundan konuşurken bir yandan iyi tanıdığını düşünüyorsun  bir yandan da   yazılar başka anlamlar kazanıyor,  daha bir dost oluyorsun.

Biz yeni tema ile uğraşıyorduk, ilk yorumlarımızı yapan, fikir veren   Stil Direktörü  oldu.

O da  heyecanlı bir şekilde yeni satış sitesi Stil Pazarı’nın hazırlıklarıyla  uğraşıyordu ki dükkanı dün itibariyle açıldı.  Gezin ,  bakın ne ciciler var.

Hayattan,   bloglarımızdan, temalardan , dükkandan konuşurken, biz iki şaşkın   birlikte fotoğraf çekmeyi unuttuk. Otobüse yetişmek için apar topar çıkarken çektim  fotoğrafını.

Eda fotoğrafları süslerken Kerem’i süpermen yapmış, ççok beğendik, İrem fotoğrafı görünce;  “Anne Eda ablaya söyle Kerem’in kostümünü ben istiyorum” dedi. Çocukların kafasını biraz fazla karıştırıyoruz ya 🙂

Canım arkadaşım, yine buluşalım,  zaman yine yetmeyecek biliyorum onun için yapacak bir şeyimiz yok ama  bu kez bol fotoğraflı olsun tamam mı?

— İlave;

Eda yazınca ben de eklemek istedim, tanışma hikayemizi. Fulya  internette msn den  bana yazıyor.

– Özlem, çok güzel bir site keşfettim, harika işler yapmış, gezinip duruyorum şimdi.

(Gezdiği ve sevdiği sayfaların linklerini ekliyor, sonra)

-aaa, bizim limonata (bir de fotoğrafı çok hoş süslemiş 🙂 )

-link yok

burdan sonra sinirleniyoruz ve mail yazıyoruz, zorluk çıkacağını düşünerek. Eda kendisine tarifin kaynaksız olarak mail ile geldiğini söyledi ve linki eklemişti hemen.  Bu olayı hiç alıntı diye düşünmedik sonrasında, ne kadar fazla  üzücü alıntı olayı yaşadık sonrasında oysa.

sonuç olarak bizler limonatayı çok seviyoruz, buz gibi limonata içmek isterseniz buraya.