SON GÜNLERDE DİNLEDİKLERİMİZ-MİM

Her Şeyden Biraz “son zamanlarda dinlediğimiz şarkılar” konusuyla mimlemiş bizi. Biraz klasiğiz sanırız bu konuda, çok sevdiğimiz yorumculara ait başucumuzdan ayırmadığımız albümlerimiz var. Onun dışında iyi bir radyo dinleyicisiyiz. Bu listeyi ise tamamen son günlerde dinlediklerimizden  oluşturmaya çalıştık.

1-Yaşar- Dem Albümü; Eski şarkılarını akustik halleri ile yeniden yorumlamış. Hepsi birbirinden güzel, ayırmam mümkün değil.

2- Issız Adam Müzikleri; Anlamazdın “Ayla Dikmen” başta olmak üzere tüm şarkılar harika.  Filmden de çok etkilenmiştim, şarkıları nerde dinlesem mutlu oluyorum.

3- Candan Erçetin- Ben Kimim

4- Nilgün  Bertuğ Cemil – Yandım Yandım

5- Zıynet Sali- Herkes Evine

6-Sertab Erener- Sakin Ol ( bizim lise yllarında söylediğimiz şarkı idi, şimdi çocuklarımızın diline takıldı,birlikte söylüyoruz. )

7- Deniz Seki – Aptal

8- Mozart / Vivaldi başta olmak üzere Klasik  Müzik Cd leri– Klasik müzik dönem dönem özellikle PC başında dinlemekten hoşlandığım bir tarz. Hamilelikte ve bebeklik döneminde dinlemenin bebek üzerindeki  okuduğum olumlu etkilerinden dolayı ilk hamileliğimde olduğu gibi bebeğimle dinliyoruz.

Aslında 10 şarkı listelenmesi gerekiyor  mime göre ama bir kaç albüm ekleyince uzatmayalım dedik.

NOT: Fotoğraf google görsellerden alıntıdır.