NALAN ABLA’MIZDAN SÜRPRİZ HEDİYELER

Şu kuşun güzelliğine bakar mısınız? Bu kuş aslında bir kitap ayracı ve bu şık düşünce, çok sevdiğimiz sevgili Nalan Ablamızın yaptığı bir çalışmaya ait. Geçenlerde kendisi bizden posta adreslerimizi istediğinde niye sorduğunu merak etmiştik. Aradan zaman geçtikten sonra postacı bir mektup getirince çocuklar gibi sevinerek, sabırsızlıkla açtım mektubu. İçinden  çıkan; bu kuş şeklinde kitap ayracı ve bir de yine kendisinin hazırladığı şişe önlüğe bayıldım.

Şişe önlüğü ve kitap ayracının hemen fotoğraflarını çektim. Kitap ayracımı son okuduğum kitabın arasına yerleştirdim. Şişe önlüğünü ise çocuklar okuldan gelmeden önce coca-cola şişesine geçirip onların görebileceği bir yere koydum. Okuldan gelip bir  şeyler yemek üzere mutfağa girdiklerinde şişeyi görüp bayıldılar. “Benim Olsun” nidalarından sonra, kendi deyimleriyle içeceklerini hep giyinik şişeden içeceklerine dair benden söz aldılar.

Nalan Abla’cım, el emeğin göz nurun o güzel hediyelerini çok beğendik, becerikli ellerin hiç dert görmesin.

Bunlar Fulya’nın hediyeleri, Özlem’in hediyeleri postada takılmış olmalı onları da merakla bekliyoruz.  Sevgiyle Kal, çok teşekkürler.

NOT:  sitemizdeki bir sorunla uğraşırken bu yazıya gelen bazı yorumlar kayboldu arkadaşlar, çok üzgünüz.