9 responses

 1. loveandsmile
  12 Ekim 2010

  Çok zevkli birşey 🙂

  Cevapla

 2. ENERJİ VE HUZUR
  12 Ekim 2010

  Güzel olmuş.Diğer çizimlerinizi merakla bekliyorum:)

  Cevapla

 3. mavianne
  12 Ekim 2010

  harikaymış bu teknik
  çocukların el becerilerini de geliştirir

  Cevapla

 4. AYŞEN
  12 Ekim 2010

  çizim setinizi nereden aldığınızı ögrenebilirmiyim?bilgilendiririseniz çok sevinirim.

  Cevapla

  • Cocuklacocuk
   12 Ekim 2010

   Ayşen, çizim setini Tchibo’dan almıştık, ama yaklaşık 2 yıl oldu. Aynısı olmasa da benzer dairesel çizim setine kitapçılarda rastladım.

   Mehtap, uygun kalem bulmak mesele oldu bir dönem bize de, ince uçlu olmalı delikler için, siz de bulursunuz inşallah seti, sürekli olmasa da ara sıra güzel oluyor. Kişilerin çizdiklerinin karakteristiklerini yansıttığını ben de öğrenmiştim, benim de bu tarz desenler çizen bir müdürüm vardı, eğlenceli bir eğitim olmalı kişileri çizdikleri ile analiz etmek güzel bir şey.

   Neduk Abla, yarın yayınlayacağımız projeyi farklı bir şekilde uygulayabilirsiniz beğenirseniz.

   Lale Abla, ilahi güldürdünüz bizi, laf aramızda çok önemli bir işe yaramıyorlar aslında, sadece güzel vakit geçirme işte 🙂

   Cevapla

 5. mehtap
  12 Ekim 2010

  Bu mandala çizim setinden bende İrem’e almıştım.daha sonrasında da unuttum gitti.İrem’de hiç birşeyler deneyip bana göstermedi.Umarım taşınma esnasında kaybolmamıştır.Akşam eve gidince sorayım. gördüğümde bu çizimler beni de büyülemişti.irem2e aldığımda okul un son ayları olduğundan renkli çizim kalemlerimizde fazla yoktu.O esnada denememiştim.İrem’e vermiştim.sonrasında da unuttum tabii ki.Sizin çizimlerinizde çok hoş olmuş.Yıllar önce kişisel gelişim seminerine katılmıştım.Orada bize ders anlatan hoca insanların kimisi karmaşık çizimler yapar,kimisi sürekli imza atar önündeki kağıda, kimisi resim çizer vs.bütün bunların kişinin karekteristik özelliklerini gösterdiğini anlatmıştı.detaylarına girmeyeyim uzun bir yorum olacak.Bende son derece karmaşık çizimler çizerdim bu mandala çizimleri gibi.sanıyorum o nedenle ilgimi çekmişti bu sette…

  Cevapla

 6. neduk
  12 Ekim 2010

  Bende de buna benzer birşey var, kızım vermişti babama. O pek kullanamadı. Duruyor öylece. Sizden birşeyler öğrenirsem ben de kullanırım.
  Bekliyorum merakla. Sevgiler.

  Cevapla

 7. lale
  12 Ekim 2010

  tahtakalede bir adam var, bunları çizip durur… ben de her geçişte bakar dururdum neye yarayacak bu çizimler diye… valla çok ama çok utandım şimdi:)
  Sevgilerimle

  Cevapla

 8. kiraz
  12 Ekim 2010

  Sadece çocuklar için değil bize de meditasyon gibi görünüyor, ben de görmüştüm ama ismini ve özelliğini bilmiyordum, teşekkürler.

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top
mobile desktop