İlginç Özelliklerimiz ve Kreativ Blogger Ödülümüz

Yaklaşık 7 ay sonra yeniden  Kreativ Blogger ödülünü aldık, Sevgili Sumbul Zerafeti’ne ve OkulOncesi Paylaşım‘a ödülleri için çok teşekkür ediyoruz.

İlginçliklerimizi ilk mimde yazmıştık,  aynen buraya ilave ediyoruz.

“”””

İlk anda ne ilginçliğimiz var ki dedik ama düşününce liste uzadı buraya yazmadık tabi herşeyi. :)

1- Çok fazla sayıklarım, konuşurum rüyamda. Birisinin seslenmesi gerekir susmam için bazen. Bir de uyandırıldığımda rahatsız olmam çünkü  tekrar dönüp uykuya dalabilirim.- ( Ö)

2- Küpesiz kendimi garip hissederim, sadece değiştirmek için çıkarırım. -( Ö)

3- Şu araba önüne oturtulan çocuklar , bebekler acaip sinirimi bozar.  Öyle böyle değil, söylenir dururum hele tanıdığım biriyse uzaktan görmüşsem,  o kişi hakkında düşüncelerimi bile değiştirebilir bu durum, önyargı mı nedir bilemedim.-( Ö)

4- Hafızam çok iyidir. Anlatılan, geçen olayları, yüzleri kolay kolay unutmam. Karşımdakini kıramadığımdan defalarca aynı şeyi dinlemek zorunda kalmışlığım vardır.-( Ö)

5- Kulaklarım çok hassastır.  Şehirdışındaki bağ evimizde bile uzaktan geçen arabaların sesini duyarım, kimse duymasa bile benim sözüme inanılır, mutlaka da doğrulanır.(F)

6-Saçımı her gün , en kötü ihtimalle gün aşırı, zor koşullarda bile mutlaka yıkamak gibi bir takıntım vardır.  Üniversitede okurken yurtta sıcak su kesik olma ihtimaline karşılık radyatörlerin üzerinde pet şişelerde sular bulundurur, saçımı o sularla yıkardım-(F)

7- Yumurtanın beyazını yiyemediğim,yumurtanın kokusuna, hatta yumurta kabuğu bile görmeye tahammülüm olmadığı halde çocuklarıma kesinlikle çaktırmadığım, çok takdir edilen bir durumdur.- (F)

8- Yumurta da birşey mi çok fazla yemek seçerim. Başta sakatat olmak üzere sevmediğim evde yemekleri özellikle pişirmeye çalışırım ki çocuklarım bana benzemesin onlar heryemeği ayırt etmeden yesinler.

9-Burcum gereği olsa gerek, stokçu özelliğim çok baskındır. Biriktirmeyi çok severim;  kitap, oyuncak,  kumaş, gözlük  ..ne olursa olsun yeter ki sevdiğim bir şey olsun, çok olsun çok çok olsun- (F)

9-Araba kullanmayı çok fazla severim, bir de büyük arabaları ; bir daha dünyaya gelirsem TIR Şoförü olmak istiyorum:)-(F)