Özlem

Özlem

1973 doğumluyum, Adanalıyım. Geniş bir ailede , bol miktarda her yaştan kuzenle ve iki kardeşle birlikte büyüdüm. Bu kalabalık ailede yaşadığım güzel ve birazcık yaramaz çocuklu��un kıymetini şimdi daha iyi anlıyorum.

Adana Anadolu Lisesi’nde geçirdiğim 7  güzel yılın ardından girdiğim  ODTÜ Kimya Mühendisliğinden 1997 de mezun oldum.

Mezuniyetimin ardından memleketim Adana’ya dönüş yapıp Bossa’da çalışmaya başladım. Denime ve indigo kokusuna da bu şekilde bulaşmışoldum. Boya sorumlusu olduğumdan ve indigo boyamayı tüm zorluklarına rağmen temelde sevmemden, insanların kolay kolay geçemediği boyahane kokusunu pek hissetmez olmuştum. 8 yıl canı gönülden çalıştığım Bossa’dan sonra Kayseri’de yeni bir denim fabrikasının kurulumu ve üretime geçişinde yönetici olarak bulunduk.

Kiminle mi? Eşimle birlikte. Biz aynı işyerinde tanışıp evlenenlerdeniz. 2001 yılında evlendim. Eşlerin aynı işyerinde çalışması hiç kolay değil. Çok uzun süre birlikte çalışan bir çift olarak bu konuda sorusu olanlara yardımcı olabilirim.

Ve 2004’te cennet bahçemiz İrem doğdu, 2. ayında O’nu anneme teslim edip işe döndüm. Bunun acısını; 2006 sonundan bu yana birlikte olarak çıkarıyoruz.  Nisan 2008 de beri eşimin işi dolayısıyla İzmit’e yerleştik . 2009 yılında oğlumuz Kerem doğdu.

Artık iş hayatına dönmeye hazır olarak, iş arıyorum 🙂

Güncelleme Kasım 2010- Döndüm bile iş hayatına , burada ve burada.


10 Replies to “Özlem”

 1. Merhabalar…
  Sitenizi 2 yıldan beri takip ediyorum.Çünkü kızımın okul öncesi faaliyetleri bu süreçte oldukça arttı:)Tamamen tesadüf eseri bulduğum sitenize bu yılki ”sıra bende ”etkinliğimiz için bakınırken İzmitte olduğunuzu okudum ve yazmak istedim aynı şehirden…Emeğiniz için teşekkürler

 2. ben de sitenizi takip ediyorum uzun zamandır.gerçekten çok faydalı etkinlikleriniz var her gün bir tanesini yapıyoruz bu arada ben de izmitliyim

 3. Naz hn, güzel sözleriniz için Fulya ve ben çok teşekkür ederiz. Yaptığınız etkinliklerin fotolarını bizimle paylaşabilirsiniz.
  Ben İzmit te yaşıyorum ama izmitli değilim 🙂

 4. Ben de izmitte yaşıyorum.Teknoloji tasarım öğretmenliği yapıyorum.Çok güzel bir site tebrik ederim.Bu siteyi nasıl kurduğunuzu çok merak ettim.Siteyi izmitten mi yürütüyosunuz

 5. cocuklacocuk says:

  Elmas, aynı şehirde yaşamamız negüzel. Sitemizin 4. yılını kutladık bu hafta , sitemizi İki arkadaş birlikte kurduk ve birlikte yürütüyoruz, Kayseri ve İzmitten , sevgiler

 6. şu an Romanyada bir proje için bulunmaktayım…ve burda kimsesizler yurdunda çocuklarla vakit geçirmek ve aktivite hazırlamakla görevliyim her yaş gurubundan çocuk var yardımınıza ihtiyacım var fikir verebilirmisiniz neler yapabilirim fazla malzeme gerektirmeyecek şeyler özellikle

 7. Burak Merhaba. Görevinde başarılar diliyoruz sana. Bizim “çocuklarla faaliyetler” kategorimizi ( aşağıdaki link) incelediğinde eminiz ki kendine göre bir çok faaliyet bulacaksın. Bu kategoride şimdiye kadar yaptığımız yaklaşık 200 kadar çocuk faaliyetine ulaşabilirsin, kendi imkanlarını düşünerek içlerinden seçim yapman kolay olur diye düşünüyoruz. Özellikle eski yazılarımızda az malzeme ile yapılan güzel faaliyetler bulunmakta.
  http://www.cocuklacocuk.com/kategori/cocuklarla-faaliyetler
  İnceleme sonrasında halen yardıma ihtiyacınız olursa biz buradayız.
  İyi Günler

 8. Kozyatağı Kültür Merkezi says:

  HAYDİ ÇOCUKLAR!
  BU SÖMESTRDE ÇOCUK KİTAPLARI ŞENLİĞİNE!…

  Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Kadıköy Belediyesi Çocuk Kitapları Şenliği, 05-09 Şubat tarihleri arasında? Bütün çocukları Kozyatağı Kültür Merkezi?ne bekliyoruz!?
  Birçok yayınevinin katılımıyla gerçekleşecek şenliğe, 06 Şubat 2014 Perşembe günü 18.00?de Özge Özberk konuk oluyor?
  Şenlik boyunca minik ziyaretçilere atölye çalışmalarıyla keyifli aktiviteler sunulacak?.
  Eğlenceli vakit geçirmek için sizleri Kozzy Avm 2. Kata bekliyoruz?

  Tarih: 05-09 Şubat 2014 (tüm gün ziyaret edilebilinir.)
  Yer: Kozyatağı Kültür Merkezi (Kozzy Avm 2. Kat)
  Bayar Cad. Buket Sok. No:16/1 Kozyatağı
  Bilgi için: 216 658 00 15 – 18
  http://www.kkm.gen.tr

  ATÖLYE ÇALIŞMALARI (02 ? 09 yaş)

  05 ŞUBAT 06 ŞUBAT 07 ŞUBAT 08 ŞUBAT 09 ŞUBAT
  12.00
  Her Güne Bir Masal 12.00
  Dans Atölyesi 12.00
  Her Güne Bir Masal 13.15
  Her Güne Bir Masal 13.15
  3D Resim Atölyesi
  14.15
  Seramik Atölyesi 14.15
  Dans Atölyesi 14.15
  Masa Feneri Atölyesi 15.15
  Kuşun Rüyası 14.15
  Golf Atölyesi
  15.15
  Golf Atölyesi 15.15
  Golf Atölyesi 15.15
  Golf Atölyesi 16.45
  Kuşun Rüyası 15.00
  Golf Atölyesi
  16.15
  Dans Atölyesi 16.15
  Her Güne Bir Masal 16.15
  3D Görsel Sanatlar Atölyesi 15.15
  Yaratıcı Drama Atölyesi
  17.15
  Dans Atölyesi 17.15
  3D Maket-Totem Atölyesi 17.15
  3D Görsel Sanatlar Atölyesi 16.45
  Yaratıcı Drama Atölyesi

 9. Anıl Aksaç says:

  Merhabalar.. 3,5 aylık oğlum için hidronefroz sıkıntısıyla uğraşıyoruz.. Daha önce yazılarınızı okuyup süreci takip edişinizi an be an yaşayıp sonunda kurtulmanıza da çok sevinmiştim..

  Ricam şu ki; fikir alışverişi yapmak adına mailleşme şansımız var mıdır.. Kabaca bir konuşsak yeterli gelir bana, yanlış şeyler yapmak istemiyorum zira..

  anilaksac@hotmail.com

  Saygılar..

 10. Merhaba. Elbette bize cocuklacocuk@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz. İnşallah kısa sürede sağlığına kavuşur hayatınızdan çıkarırsınız hidronefrozu

Yorumlar Kapalıdır.