Özlem

1973 doğumluyum, Adanalıyım. Geniş bir ailede , bol miktarda her yaştan kuzenle ve iki kardeşle birlikte büyüdüm. Bu kalabalık ailede yaşadığım güzel ve birazcık yaramaz çocuklu��un kıymetini şimdi daha iyi anlıyorum.

Adana Anadolu Lisesi’nde geçirdiğim 7  güzel yılın ardından girdiğim  ODTÜ Kimya Mühendisliğinden 1997 de mezun oldum.

Mezuniyetimin ardından memleketim Adana’ya dönüş yapıp Bossa’da çalışmaya başladım. Denime ve indigo kokusuna da bu şekilde bulaşmışoldum. Boya sorumlusu olduğumdan ve indigo boyamayı tüm zorluklarına rağmen temelde sevmemden, insanların kolay kolay geçemediği boyahane kokusunu pek hissetmez olmuştum. 8 yıl canı gönülden çalıştığım Bossa’dan sonra Kayseri’de yeni bir denim fabrikasının kurulumu ve üretime geçişinde yönetici olarak bulunduk.

Kiminle mi? Eşimle birlikte. Biz aynı işyerinde tanışıp evlenenlerdeniz. 2001 yılında evlendim. Eşlerin aynı işyerinde çalışması hiç kolay değil. Çok uzun süre birlikte çalışan bir çift olarak bu konuda sorusu olanlara yardımcı olabilirim.

Ve 2004’te cennet bahçemiz İrem doğdu, 2. ayında O’nu anneme teslim edip işe döndüm. Bunun acısını; 2006 sonundan bu yana birlikte olarak çıkarıyoruz.  Nisan 2008 de beri eşimin işi dolayısıyla İzmit’e yerleştik . 2009 yılında oğlumuz Kerem doğdu.

Artık iş hayatına dönmeye hazır olarak, iş arıyorum 🙂

Güncelleme Kasım 2010- Döndüm bile iş hayatına , burada ve burada.