Fulya

Fulya

1973 Kastamonu doğumluyum. Hukukçu bir baba ve eğitimci bir annenin iki kızından büyük olanıyım. Ortaokulu ve liseyi TED Karabük Koleji’nde yatılı olarak okudum. Yatılı okumak sayesinde küçük yaşımda kendi ayaklarımın üstünde durabilmeyi öğrendim, ki sanırım özgüvenimi öncelikle bu sayede kazandım. Koleji bitirdikten sonra Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi’nde Rus Dili ve Edebiyatı okudum. Mezun olduktan sonra aklım fikrim dış ticarette olduğu için İstanbul’a yerleştim. Demir çelik sektöründe büyük bir holding in Dış Ticaret şirketinde çalışmaya başladım. 2 yıl çalıştıktan sonra evlendim ve i��imden ve tabi İstanbulum’dan ayrılıp Kayseri’ye yerleştim.

Kayseri’ye gelişim tam 10 sene oldu. Burada ne yazık ki aynı ortamı bulamadığım için çok sevdiğim dış ticarete devam edemedim fakat çalışmadan da duramadım, çocuklarım doğana kadar bir bankada ve eşime ait bir şirkette çalıştım . Arka arkaya iki erkek evlat sahibi olunca çalışmayı bıraktım ve kendimi çocuklarımı en iyi ��ekilde yetiştirmeye adadım. Onlar büyüdükten sonra bir süre sözleşmeli ingilizce öğretmenliği yaptım… şimdi artık çocuklarım da okullu oldular, ben de yeni projeler, yeni başlangıçlar peşinde koşuyorum.


4 Replies to “Fulya”

  1. cok guzelsın ablacım basarılar hayatındaa

  2. Tebrik ediyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum. Bende rus dili ve edebiyatı mezunuyum. Siz dış ticarette ne olarak çalıştınız acaba?Merak ettim.

  3. handan atar says:

    mrhb ben de çocuğum için renkli sünger etkinliği yaptırmak istiyorum renkli süngerleri nereden temin ettiniz acaba ben adanada yaşıyorum

  4. Merhaba, süngerleri ev ve mutfak gereçleri ( kova, süpürge , vs) satan küçük dükkanlar vardır ya oralarda bulabileceğinizi düşünüyorum.

Yorumlar Kapalıdır.