BİR YAŞINDAYIZ!!!

Bu pasta bizden size efendim.

Biz bugün Kadınlar Günü’nün yanısıra “Çocukla Çocuk ” olarak 1. yılımızı doldurmuş olmanın sevincini de yaşıyoruz. Bundan tam bir yıl önce bugün, blogculuk hayatımıza başladık. İki-üç aylık bir ön çalışmadan sonra başlangıç tarihimizin daha özel ve anlamlı bir günde olmasını düşünerek bir sene önce tam bugün blogumuzu açtık.

Bir blog sahibi olmak bize çok şey kazandırdı. Biz Özlem ve Fulya “çocuklaçocuk”la birlikte adeta yeniden doğduk. Kendimizi keşfettik, neler yapabileceğimizi, yeteneklerimizi farkettik, daha çok okuduk, daha çok çalıştık, birbirimizi daha da yakından tanıdık. Bazen yorulduk, bazen uykusuz kaldık, zaman geldi yetişemedik, yetiştiremedik, ama bütün bunlar bizi motive etti, asla yılmadık, vazgeçmedik. Blogumuzla birlikte çocuklarımızı daha da farklı açılardan gözler olduk, onlarla birlikte yaptığımız faaliyetler hem onlara hem bize çok olumlu özellikler kazandırdı. Onlara miras bırakabileceğimiz seneler sonra bile okuyup öğrenebilecekleri yazılar yazdık. Kendimizi anlattık . Onları anlattık. Anlattıkça daha iyi anladık.

Ve siz sevgili dostlarımız hep söylediğimiz gibi bizim için çok özel ve önemlisiniz. Sizlerle çok şey paylaştık, birlikte üzüldük birlikte sevindik. Yorumlarınızla hep yanımızda oldunuz, beğenilerinizi, güzel dileklerinizi ilettiniz. Sizlerden gelen bir yorum bile bizi mutlu etti. Biz de paylaşımlarınızda sizlerle birlikte olmak istedik. Daha da ileri götürüp tanışmak yüzyüze görüşmek istediğimiz dostlarımız oldu.

Biz çok seviyoruz bu alemi,

Bakalım ilerleyen yıllarda ne olacağız.

Şimdi, pastamızdan bir dilim alın lütfen. 🙂